GARDENIA ATELIER - usługi ogrodnicze
GARDENIA ATELIER - usługi ogrodnicze
//gardeniaatelier.pl

GARDENIA ATELIER - usługi ogrodnicze

o nas


Projekty terenów zieleni, urządzanie terenów zielonych i prace ogrodowe, to główne usługi świadczone przez Firmę.

Założona i prowadzona przez dyplomowanego architekta krajobrazu firma Gardenia Atelier, wykonuje usługi głównie na terenie Krakowa i okolic. W niektórych przypadkach zasięg działania obejmuje również całe województwo małopolskie oraz inne rejony Polski.

Naszym głównym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, gdyż to właśnie zadowolenie naszych Klientów jest kluczem do sukcesu całej firmy.
Dzięki ścisłej współpracy, jaką prowadzimy z zaprzyjaźnionymi architektami krajobrazu, ogrodnikami i wykonawcami terenów zieleni, a także projektantami powiązanych z ogrodnictwem branż, tj. architektami, konstruktorami, geodetami, instalatorami i drogowcami, nasze usługi ogrodnicze i projektowe charakteryzują się wysoką estetyką, dużą funkcjonalnością oraz profesjonalizmem wykonania.
Mamy nadzieję, że projekty aranżacji ogrodów naszego autorstwa, zakładanie ogrodów czy opieka nad ogrodami będą źródłem wysokiego zadowolenia naszych Klientów.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i solidnej pracy cieszymy się pozytywną opinią zarówno wśród stałych, jak i nowo pozyskiwanych Klientów. Wierzymy, że wybierając naszą ofertę i Państwo dołączycie do tej grupy.